Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Miško naudojimo ir statistikos skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Kaunas - Valstybinė miškų tarnyba

Darbo pobūdis

  • Miško naudojimo ir statistikos skyriaus vyriausiasis specialistas yra valstybės karjeros tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 13
  • Miško naudojimo ir statistikos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga įgyvendinti skyriaus tikslus ir uždavinius vidinės miškotvarkos projektų registravimo ir tvirtinimo srityje.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • Pagal savo kompetenciją užtikrina Lietuvos Respublikos įstatymų, Seimo ir Vyriausybės nutarimų, aplinkos ministro, Valstybinės miškų tarnybos direktoriaus įsakymų ir kitų teisės aktų vykdymą.
  • Vertina ir tvirtina privačių miškų vidinės miškotvarkos projektus.
  • Registruoja vidinės miškotvarkos projektų parengtų privačių miškų savininkams.
  • Ruošia medžiagą leidiniui “Lietuvos miškų ūkio statistika”.
  • Tvarko internetinio puslapio dalį susijusią su skyriaus veikla.
  • Konsultuoja ir teikia pagalbą privačių miškų vidinės miškotvarkos projektų rengėjams.
  • Teikia pasiūlymus dėl vidinės miškotvarkos projektų rengimo, registravimo tvarkos, miškų inventorizacijos.
  • Vykdo kitus Valstybinės miškų tarnybos direktoriaus, Miško naudojimo ir statistikos skyriaus vedėjo nurodymus pagal skyriaus kompetenciją.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
  • Turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą, biomedicinos mokslų studijų srities miškininkystės krypties magistro kvalifikacinį laipsnį.
  • Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais miškotvarką, vidinės miškotvarkos projektų rengimą, miško naudojimą, informacijos tvarkymą ir teikimą.
  • Mokėti atlikti teisės aktų, reglamentuojančių vidinės miškotvarkos projektų rengimą, privačių miškų tvarkymą, miško naudojimą ir miškų inventorizaciją, ekspertizę.
  • Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti informaciją ir rengti išvadas.
  • Turėti 1 metų patirtį vidinės miškotvarkos projektų registravimo, derinimo ar tvirtinimo srityje.
  • Mokėti savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą.
  • Mokėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu.
  • Turėti gerus darbo kompiuteriu (Office programų paketas, ArcGIS
  • x programinė įranga, duomenų bazės, duomenų talpinimas į Interneto puslapį) įgūdžius.
CVB client

Valstybinė miškų tarnyba

daugiau info vtd.lt