Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Mobilaus ryšio montuotojas/inžinierius

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ainsta“

Darbo pobūdis

Mobilaus ryšio bazinių stočių įrangos montavimas, paleidimas.
Mobilaus ryšio bazinių stočių įrangos priežiūra, gėdimų šalinimas.

Reikalavimai

Korinio ryšio technologijų išmanymas (GSM, UMTS, LTE).
Anglų kalba būtų privalumas.
Sugebėjimas dirbti sąvarankiškai ir komandoje, iniciatyvumas, darbštumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.
Laiku mokamą, motyvuojantį bei konkurencingą atliginimą.
Visas darbui reikaligas priemones.
Stabilų užimtumą Lietuvoje ir užsienio šalyse veikiančiuose projektuose.
Profesinio tobulėjimo kursus.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Ainsta“

Dinamiška, perspektyvi ir konkurencinga įmonė dirbanti su Lietuvoje bei užsienyje veikiančiais projektais.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu
Informacija apie UAB „Ainsta“
1930 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Artūras Verseckas