Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mobile Heavy Machinery“

Mobilaus serviso inžinierius (-ė) / technikas (-ė)

700-1600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Mobile Heavy Machinery“

Darbo pobūdis

Šiuolaikinės sunkiosios technikos priežiūra bei remontas.
Hitachi, Powerscreen, Terex-Fuchs, Rubble Master, Konecranes.

Reikalavimai

Techninis išsilavinimas.
Kompiuterinis raštingumas.
Lietuvių kalba.
Anglų kalba.
Pasirengimas dirbti mobilaus serviso sąlygomis.
Ištvermė.
Motyvacija.
Sąžiningumas.

Mes jums siūlome

Suteikiam galimybę ir priemones dirbti vieną įdomiausių ir perspektyviausių pasaulio darbų. Padedam kelti profesinę kvalifikaciją bei tobulėti.

Atlyginimas

700-1600 €/mėn. į rankas
Plius motyvaciniai priedai.

Mobile Heavy Machinery teikia pardavimo, nuomos ir techninės priežiūros paslaugas uosto kranų (STS, RTG, RMG, Mobiliųjų kranų), karjerų ir gamybos technikai. Mes atstovaujame visame pasaulyje pripažintus gamintojus, kurie didina našumą ir efektyvumą daugelyje pramonės šakų.