Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Kauno tiltai“
More about company »

Mobilios maišyklės (KMA-200) operatorius/ė - mokinys/ė

725-1052 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kėdainiai - AB „Kauno tiltai“

Darbo pobūdis

šaltų kelio pagrindo mišinių gamybos proceso valdymas statybos objektuose;
maišyklės gedimų paieška ir šalinimas.

Reikalavimai

Vidurinis ar profesinis išsilavinimas;
noras išmokti šaltų kelio pagrindo mišinių gamybos technologijos ir proceso valdymo paslapčių;
galimybė dirbti savaitinėse komandiruotėse, esant poreikiui;
kompiuterinis raštingumas;
fizinė ištvermė;
elektriko ar elektrošaltkalvio kvalifikacija ir galiojantis pažymėjimas būtų privalumas;
gebėjimas skaityti ir naudotis elektros schemomis būtų privalumas;
atsakingumas, be žalingų įpročių.

Atlyginimas

725-1052 €/mėn. į rankas

,,Kauno tiltai”– didžiausia transporto infrastruktūros statybos bendrovė Baltijos šalyse, priklausanti
transporto infrastruktūros statybos įmonių grupei ,,Trakcja PRKil S.A“
Informacija apie AB „Kauno tiltai“
1631 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
890
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1175 €
25% uždirba 1175-1504 €
25% uždirba 1504-1927 €
25% uždirba nuo 1927 €
Vadovas: Aldas Rusevičius