Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Ainava, UAB
More about company »

Mobilios valymo brigados darbuotojai

Kaunas - Ainava, UAB

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti naujai 3-4 žmonių brigadai prie mūsų šaunaus kolektyvo! Darbo pobūdis:
  • įvairių patalpų generalinis ir poremontinis valymas;
  • stiklinių pertvarų, langų ir fasadų valymas;
  • kiliminių dangų plovimas - valymas;
  • grindų paviršių vaškavimas ir impregnavimas;
  • kiti įvairūs valymo darbai su specialia technika;

Reikalavimai

  • atsakingumas, noras dirbti;

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantija;
  • laiku mokamą darbo užmokestį;
  • visas darbui reikalingas priemones;

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Ainava, UAB

Ainava, UAB

AINAVA, UAB– tai šiuolaikiška, dinamiška įmonė jau 20 metų teikianti valymo paslaugas. Savo veiklos srityje įmonė yra viena iš lyderių. Bendrovėje dirba per 900 darbuotojų.
Informacija apie Ainava, UAB
999
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Jaseliūnas