Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Mobilios valymo brigados darbuotojas (-a)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Įvairių patalpų generalinis, po remonto valymas;
Stiklinių pertvarų, langų ir fasadų valymas;
Kiliminių dangų, gobelenų plovimas – valymas;
Grindų paviršių vaškavimas ir impregnavimas.

Reikalavimai

Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
Darbo patirtis patalpų valymo srityje būtų didelis privalumas;
Neturinčių patirties - apmokome;
Žalingų įpročių neturėjimas.

Mes jums siūlome

Patrauklų, su perspektyva didėti ir visada laiku mokamą darbo užmokestį;
Visas socialines garantijas;
Visas reikalingas darbo priemones bei darbo aprangą;
Patogų darbo grafiką: nuo pirmadienio iki penktadienio,
darbo laikas nuo 8.00 iki 17.00 val.

Ainava, UAB

AINAVA, UAB – tai šiuolaikiška, dinamiška įmonė JAU 20 METŲ teikianti valymo paslaugas. Savo veiklos srityje įmonė yra viena iš lyderių. Bendrovėje dirba per 1000 darbuotojų.