UAB „Švaros broliai“

Mobilios valymo brigados darbuotojas (-a)

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Švaros broliai“

Darbo pobūdis

● Specialieji valymo darbai apimantys- langų valymą, cheminį minkštų baldų, kilimų valymą, vaškavimą, alyvavimą, postatybinį valymą ir kt.
● Darbas dažniausiai komandinis
● Naujus darbuotojus pilnai apmokome

Reikalavimai

● Vairuotojo pažymėjimas
● Darbštumas
● Atsakomybė
● Žalingų įpročių neturėjimas
● Panaši patirtis- privalumas

Mes jums siūlome:

● Patrauklų, palaipsniu kylantį, laiku mokamą atlyginimą
● Darbą patikimoje kompanijoje
● Darbui reikalingas priemones ir darbo aprangą
● Reikalingus apmokymus
● Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas

SUSIDOMĖJOTE?

Plačiau teiraukitės (9:00-18:00) tel. .

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Mūsų sėkmės atspindys yra mūsų darbuotojai. Jei mylite švarą ir norite tapti švaros ambasadoriumi, prisijunkite prie mūsų!
Esame kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas – svarbiausias ŠVAROS BROLIŲ tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos.
Strategiškai patogiose Vilniaus, Kauno ir Molėtų miestų vietose veikia net 5 automobilių švaros centrai, 7 tunelinės plovyklos ir 8 bekontaktės savitarnos plovyklos. ŠVAROS BROLIŲ profesionalų rankose – daugiau kaip 360 objektų švara ir tvarka.