Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ANTAGUTĖ"
More about company »

MOBILIOS VALYMO KOMANDOS DARBUOTOJA (-AS)

Nuo 650 Eur
Vilnius - UAB "ANTAGUTĖ"

Darbo pobūdis

Siūlome darbą mobilioje komandoje, biurų valymas, kiliminės dangos, langų valymas, grindų vaškavimas.

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą, gebėjimas dirbti komandoje.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Visas reikalingas darbo priemones, darbo aprangą.
Visas socialines garantijas
Laiku mokamą atlyginimą
Draugišką kolektyvą

Tel.

Atlyginimas

Nuo 650 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB ,,Antagutė“ buvo įkurta 1999 m., tad per tiek metų sukaupta patirtis leidžia klientams pasiūlyti profesionalias valymo paslaugas, aukščiausios kokybės higienos priemones bei šalutinių gyvūninių produktų surinkimą ir utilizaciją.
Mūsų įmonės vizija - sąžininga ir etiška verslo praktika, ekologiški ir racionalūs sprendimai, kurie pasireiškia pagarba klientams, darbuotojams bei mus supančiai aplinkai.
Informacija apie UAB "ANTAGUTĖ"
142
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Giedrė Vileitaitė