Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Mobilios valymo komandos darbuotojas

550-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - BSS grupės įmonės

Darbo pobūdis

Specialiųjų valymo darbų skyrius – tai mobili purvo naikinimo komanda, visoje Lietuvoje atliekanti tokius darbus kaip langų valymas, valymas po statybų ar remonto ir kitus sudėtingus, kvalifikacijos ir patirties reikalaujančius darbus. Šiame skyriuje dirba energingi, atsakingi ir kruopštūs valymo darbų operatoriai, vadovaujami nuotaikingo vadovo. Darbų pobūdis: langų valymas; valymas po statybų ir po remonto; grindų dangos impregnavimas; įvairūs kiti valymo darbai, atliekami specialia valymo technika.

Reikalavimai darbuotojui

Esi energingas? Atsakingas? Mums pakeliui! Laukiame Tavęs!

Galiojantis vairuotojo pažymėjimas - privalumas

Įmonė siūlo

  • visada laiku mokamą darbo užmokestį;
  • nuolatinius kvalifikacijos mokymus;
  • kelionpinigius gyvenantiems nutolusiuose rajonuose;
  • nemokamą periodinį sveikatos pasitikrinimą privačioje klinikoje;
  • mobiliojo telefono SIM korteles , leidžiančias neribotai skambinti ir rašyti SMS (suteikiamos lojaliems BSS grupės darbuotojams);
  • 100 EUR premiją už sėkmingai įdarbintą BSS grupėje grupėje asmenį;
  • jubiliejaus ir kitų svarbių šeimos švenčių proga skiriame savo darbuotojams premijas, bei paremiame sunkiomis šeimos nario netekties akimirkomis;
  • nuolaidas optikos salonų "Optikos pasaulis" tinkle.

Atlyginimas

550-1000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo Jūsų išdirbtų valandų ir motyvacijos.
CVB client

BSS grupės įmonės

BSS grupė – profesionalias patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas teikianti įmonė. Savo veiklą pradėjome 2009 metais. Sėkmingai augame, konkuruojame ir dirbame visoje Lietuvoje.
Kviečiame į savo komandą energingus, atsakingus ir draugiškus narius, kuriems tapsime antraisiais namais.