Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nordcode technology“
More about company »

Mobilių aplikacijų programuotojas (React Native)

1000–2000 Eur
Vilnius - UAB „Nordcode technology“

Darbo pobūdis

Darbas su įvairaus sudėtingumo projektais tiek Lietuvos tiek ir užsienio klientais.

Reikalavimai

Patirtis su React Native;
Geros JavaScript žinios;
Bent viena aplikacija patalpinta į Google ar Apple store.
Geros anglų kalbos žinios.

Privalumai:

Patirtis su Android SDK, Objective-C ar Swift

Mes jums siūlome

Galimybę kelti savo kompetenciją ir įgūdžius dirbant su įvairaus sudėtingumo projektais;
Draugišką atmosferą, bendrus vakarėlius;
Darbą biure, Vilniaus centre ir motyvuojantį atlygio paketą;
Darbo profilį, kuris Jums leis nuolat tobulėti.

Atlyginimas

1000–2000 Eur atskaičius mokesčius

UAB ZET technologijos veiklą vykdo nuo 2001 metų. Įmonė teikia paslaugas didžiausiems Lietuvos klientams: Maxima, Tele2, Medicinos bankos, Mano būstas, Kotryna group, Apranga, Girteka ir t.t. Pagrindinė UAB “ZET technologijos“ veiklos kryptis – skaitmeninių sprendimų verslui ir produktų kūrimas bei vystymas.
Informacija apie UAB „Nordcode technology“
2180 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1678 €
25% uždirba 1678-1991 €
25% uždirba 1991-2651 €
25% uždirba nuo 2651 €
Vadovas: Rytis Tirevičius