Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MTTC“

MOBILIŲJŲ ĮRENGINIŲ LOGISTIKOS GRUPĖS KOORDINATORIUS (-Ė)

1353-1550 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „MTTC“

Darbo pobūdis

Pareigos:
  • Mobiliųjų įrenginių priėmimo, perdavimo remonto padaliniui ir išsiuntimo klientams organizavimas;
  • Priėmimo įrašų teisingumo užtikrinimas ir klaidingų įrašų ištaisymas vadovaujantis logistikos procese aprašyta metodika;
  • Problemų sprendimas su partneriais ar vežėjais esant neatitikimams ar siuntų pažeidimams;
  • Pasiūlymų dėl logistikos grupės veiklos optimizavimo teikimas;
  • Mobiliųjų įrenginių logistikos skyriaus darbuotojų darbo organizavimas, rezultatų analizė, ataskaitų rengimas;
  • Naujų darbuotojų mokymas ir įvedimas.

Reikalavimai

Tavęs laukiame, jei:
  • Turi aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą (transporto, logistikos srityje būtų privalumas);
  • Turi 1-2 metų patirtį logistikos/tiekimo srityje ir išmanai logistikos procesus;
  • Turi vadovavimo komandai patirties;
  • Būtų privalumas jei tavo anglų kalbos lygis yra B1/B2;
  • Puikiai dirbi kompiuteriu;
  • Atitinki šių asmeninių savybių aprašymą: nori tobulėti, turi puikius bendravimo įgūdžius, vertini bendradarbiavimą ir komandinį darbą, supranti, bendrų tikslų siekimo svarbą, esi savarankiškas, iniciatyvus, gebi spręsti problemas, turi sisteminio mąstymo įgūdžius

Atlyginimas

1353-1550 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių) - nuo 1353 Eur, o su priedais už pasiektus rezultatus gali siekti 1550 Eur.
UAB „MTTC“

UAB „MTTC“

MTTC – mobiliųjų telefonų taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse, didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų techninis partneris. MTTC teikia visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo korpuso keitimo darbų iki sudetingų mikrokomponentų litavimo operacijų, taip pat konsultuoja mobiliųjų telefonų naudotojus priežiūros klausimais. Baltijos šalyse MTTC užima daugiau nei 50 % garantinių mobiliųjų telefonų remonto rinkos. Įmonė vysto savo veiklą Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Italijoje.
informacija apie UAB „MTTC“
158
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.