Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dextera“

Mobilus vadybininkas (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Dextera“

Darbo pobūdis

Užsakymo procesų valdymas.
Profesionalus bendradarbiavimas su klientais, jų aptarnavimas, poreikių išsiaiškinimas.
Užsakymų priėmimas ir administravimas.
Atsiskaitymų kontroliavimas.
Pardavimo planų įgyvendinimas.
Įmonės parduodamų produktų išmanymas, gebėjimas rasti abipusiai naudingus sprendimus ir alternatyvas.

Reikalavimai

Esate įgyjęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą.
Turite sėkmingą pardavimo ir klientų aptarnavimo patirtį.
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)(būtinas).
Esate pozityvus (-i), komunikabilus (-i), atsakingas (-a), orientuotas (-a) į rezultatą.
Turite derybinių įgūdžių.
Gebate kokybiškai planuoti laiką.

Mes jums siūlome

Draugišką darbo atmosferą bei šaunius kolegas.
Atsakingą darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje.
Visas darbui reikalingas priemones.
Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Priedai už pasiektus individualius rezultatus.

UAB „DEXTERA“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas! Mūsų patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu, audinių įvairove ir analogų neturinčiais moderniais techniniais sprendimais! Kviečiame tapti patikimos ir šiuolaikiškos įmonės dalimi!
informacija apie UAB „Dextera“
1370 €
Vid. atlyginimas bruto
199
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 997 €
25% uždirba 997-1289 €
25% uždirba 1289-1624 €
25% uždirba nuo 1624 €