Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
INHUS
More about company »

MOKAMA PRAKTIKA BRAIŽYTOJUI

Kaunas - INHUS

Darbo pobūdis

  • Susipažinsi su darbu projektavimo profesionalų komandoje;
  • Panaudodamas turimas teorines žinias, įgysi praktinių įgūdžių;
  • Pasisemsi patirties iš sėkmingai dirbančių kolegų;
  • Praktikos darbo funkcija: rengti detaliuosius gamyklinius brėžinius.

Reikalavimai

  • Statybos inžinerijos studentas (trišalė sutartis nėra būtina);
  • Noras

Mes jums siūlome

Praktiką INHUS Engineering atlikti verta, nes:
  • Siūlome mokamą darbo praktiką;
  • Galimybė įsidarbinti praktikai pasibaigus;
  • Lankstus darbo grafikas;
  • Mokymai, ergonominė darbo vieta;
  • Palaikanti komanda;
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7.

Informuojame, kad INHUS Engineering, UAB, , Žarijų g. 6, Vilnius, tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu inhus.eu/storage/app/media/INHUS-privatumo-politika.pdf
INHUS

INHUS

Vienydami virš 100 inžinierių ir projektavimo profesionalų komandą, sukūrėme vieną didžiausių konstrukcijų projektavimo įmonių Baltijos šalyse. Konstrukcijas projektuojame naudodami pažangiausias 3D skaičiavimo ir modeliavimo programas „Tekla Structures“, „SOFiSTiK“, „Dlubal“ ir pan. Nuolat investuojame į specialistų kompetencijų kėlimą, pažangių technologijų diegimą, projektavimo pajėgumų didinimą.