Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Intermedix Lietuva"
More about company »

Mokėjimo operacijų specialistas (ė)

Kaunas - UAB "Intermedix Lietuva"

Darbo pobūdis

  • Apdoroti gautus mokėjimus už suteiktas medicinines paslaugas: priskirti gautus mokėjimus, sąskaitos pakeitimus, mokėjimų atmetimus ir kt.
  • Sutikrinti draudimo pateiktus duomenis ir kliento sąskaitos likutį už atliktas paslaugas.
  • Kliento gautų mokėjimų sąskaitų kontrolė ir priežiūra mėnesinėse ataskaitose.

Reikalavimai

  • Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu).
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Loginis mąstymas ir dėmesys detalėms.
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir laiku užbaigti pradėtas užduotis.

Darbo pradžia: 2017 spalio 30 d.
Darbo laikas: Pirmadienis - Penktadieni 9:00 - 17:30 val.

Mes jums siūlome

  • Darbą inovatyvioje tarptautinėje įmonėje.
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.
  • Darbą jaunatviškame kolektyve.
  • Puikią darbo aplinką, mokymus.

„Intermedix“ yra tarptautinė organizacija, teikianti technologijomis grįstus pajamų ciklo, veiklos valdymo bei duomenų analizės sprendimus sveikatos apsaugos organizacijoms Jungtinėse Amerikos Valstijose, tarp jų – gydytojams, klinikoms, ligoninėms. Įmonės misija – tarnauti tiems, kurie gelbsti gyvybes.
Kaune nuo 2014-ųjų veikiančio ir nuolat augančio Intermedix Lietuva paslaugų centro kultūrai bei kasdieniam darbui būdingas laisvas bendravimas, komandiškumas, maloni darbo aplinka.
Daugiau apie mus sužinokite: www.intermedix.lt
Informacija apie UAB "Intermedix Lietuva"
784 €
Vid. atlyginimas bruto
695
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Lukas Jankauskas