Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „EBV Finance“

MOKĖJIMŲ ADMINISTRAVIMO SPECIALISTAS

1230-2110 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „EBV Finance“

Darbo pobūdis

  • PVM ir akcizo mokesčių sąskaitų faktūrų išrašymas;
  • Valdžios institucijų išanalizuotų ataskaitų tikrinimas;
  • Įvairių mokėjimų administravimas;
  • Klientų skolų administravimas;
  • Bendravimas su klientais;
  • Esant poreikiui, papildomų mokėjimų administravimo specialisto pareigų atlikimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (studijų kryptis - apskaita, finansai ar kita susijusi);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Puikios anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Lankstumas ir mokėjimas prisitaikyti;
  • Atvirumas ir pozityvumas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlygį;
  • Vertingą patirtį dirbant greitai augančioje įmonėje;
  • Dinamišką ir tarptautinę darbo aplinką;
  • Lankstumą, kuris užtikrina darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą;
  • Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Informacija dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis UAB „EBV Finance“. Informuojame, kad Jūsų gyvenimo aprašymas ir jame savanoriškai pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik personalo atrankos tikslais, laikantis galiojančių Europos Sąjungos, Lietuvos Respublikos teisės aktų bei UAB „EBV Finance“ asmens duomenų saugojimo ir tvarkymo politikos reikalavimų. Taip pat, informuojame, kad Jūs galite paprašyti šią informaciją ištaisyti ar ištrinti, kreipdamiesi
el. p.:

Atlyginimas

1230-2110 €/mėn. neatskaičius mokesčių

We are EBV Finance - #No1 in the Baltics and among #Top3 biggest tax refund services providers in Europe.

We are part of the worldwide known #Edenred family that has a balanced presence in 46 countries adopting an approach that favors in-depth knowledge of the local territory and issues offering solutions tailored to its various markets.

Our team consists of:

EBV Finance and a sister company with over 140 professionals based in Lithuania, Poland, Romania, Denmark and Bulgaria.

Experts of the European tax laws and masters of different foreign languages. And we have the know-how to refund Excise duty tax from 7 European countries and VAT tax from 31 European countries.

Our customers are:

From #Top European companies to small family-run businesses working in the field of international logistics.

We are proud to work each day to serve our customers' needs offering fast, innovative, sustainable solutions and exceptional quality.

For more information please visit: ebvfinance.com
informacija apie UAB „EBV Finance“
2779 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1330 €
25% uždirba 1330-1570 €
25% uždirba 1570-2574 €
25% uždirba nuo 2574 €