Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“

Mokejimų priežiūros skyriaus vadybininkė (-as) (Terminuota sutartis 2 m.)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“

Darbo pobūdis:

  • Aktyvus bendravimas su įmonės klientais mokėjimo ir atsiskaitymo klausimais telefonu, el. paštu ir kt.
  • Įmonės klientų skolų administravimas ir jų išieškojimas.
  • Dokumentų, susijusių su skolų administravimu, rengimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (privalumas teisės srityje).
  • Ne mažesnė nei 1 metų skolų valdymo/ įmokų surinkimo patirtis.
  • Proceso išmanymas išieškant skolas.

Siūlome:

  • Terminuotą darbo sutartį (terminas 2 m.) su galimybe pratęsti darbo sutartį;
  • Draugišką ir motyvuojančią darbinę atmosferą;
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Baltijos realizacijos centras“ per 25 metu sukaupė ne tik naudingą patirtį automobilių rinkoje, bet ir užsiaugino profesionalią komandą, kuri kiekvienais metais auga.
Jei esi energingas, ambicingas ir ne tik domiesi, bet gyveni automobiliais, siųsk mums savo gyvenimo aprašymą ir junkis prie mūsų.
informacija apie UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“
2557 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% higher than LT average)
34
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1535 €
25% uždirba 1535-2215 €
25% uždirba 2215-2947 €
25% uždirba nuo 2947 €