Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Soprana Personnel International"
More about company »

Mokesčių konsultantas (-ė)

Vilnius - UAB "Soprana Personnel International"

Darbo aprašymas:

Kviečiame prisijungti prie tarptautinės audito ir verslo konsultacijų įmonės kolektyvo. Įmonė teikia mokesčių konsultavimo, finansinio audito, buhalterines paslaugas gerai žinomiems Lietuvos ir užsienio klientams.

Kaip atrodys Tavo darbo diena?
Tu dirbsi kartu su kolegomis mokesčių srities profesionalais ir dalyvausi konsultaciniuose projektuose atstovaujant klientų interesus, analizuosi individualius įmonių mokestinius atvejus, nagrinėsi Lietuvos ir užsienio mokesčių teisinę bazę, rengsi įvairias ataskaitas, raštus, mokestines apžvalgas, nuolat dalyvausi aptarimuose su kolegomis.

Reikalavimai:

  • Noras tapti mokesčių konsultantu profesionalu ir motyvacija tobulėti būtent šioje srityje;
  • Teisės, finansų, ekonomikos sričių išsilavinimas ir bent 1 m. darbo patirties;
  • Geras loginis mąstymas ir anglų kalbos žinios;
  • Galimybė greitai mokytis ir nuoširdžiai domėtis tuo;
  • Juridinių klientų mokesčių konsultanto patirtis būtų didelis Tavo privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Skirtingo sudėtingumo, įvairius konsultacinius projektus. Nereikės dirbti tik siauroje mokesčių srityje;
  • Darbą labai perspektyvioje ir paklausioje srityje;
  • Puikią darbo vietą Vilniaus miesto centre;
  • Rinkos darbo užmokestį pagal tavo patirtį;
  • Jei neturite mokesčių konsultanto (-ės) patirties, gausite kolegų ugdymą, kad taptumėte geru mokesčių specialistu.

Kandidatuoti galite užpildydami formą žemiau. Daugiau informacijos apie šią darbo poziciją telefonu

Soprana Personnel International teikia personalo nuomos ir atrankos paslaugas Skandinavijos šalyse, Olandijoje bei Lietuvoje. Lietuvoje ne tik atrenkame personalą, bet ir konsultuojame kaip ieškantiems darbo prisistatyti darbdaviams, kaip planuoti karjerą. Kviečiame apsilankyti www.karjerosplanavimas.lt puslapyje ir susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ieškantiems darbo bei planuojantiems savo karjerą.