Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ITCC“
More about company »

MOKINYS - SKARDININKAS (skardos ceche)

Klaipėda - UAB „ITCC“

Darbo pobūdis

Skardos ruošinių gamyba naftos ir chemijos pramonei pagal pateiktus brėžinius.

Teorinis ir praktinis paruošimas;
Mokymų trukmė 4-6 savaitės;
Mokymai vyksta Klaipėdoje.

Reikalavimai

Tikslas mokytis ir įgyti patirties;
Techninis mąstymas;
Ervinis suvokimas;

Privalumas:
Izoliavimo darbų patirtis;

Mes jums siūlome

Galimybę įgyti paklausią specialybę;
Žinias ir patarimus iš patyrusių bendradarbių;
Sėkmingai baigusiems mokymus garantuota darbo vieta neterminuotam laikotarpiui;
Visas darbui reikalingas priemones.
UAB „ITCC“

UAB „ITCC“

UAB “ITCC” įkurta 2008 metais. Įmonės pagrindinė veikla yra modulinių pastolių montavimo/demontavimo paslaugos, technologinių vamzdynų ir įrenginių izoliavimo darbai bei karščiui atsparių įklojų įrengimas (futeravimo darbai). Pagrindiniai užsakovai - įmonės, dirbančios naftos, chemijos, energetikos, metalurgijos, laivininkystės, statybos, maisto pramonės sektoriuose ir kt..

Daugiau informacijos telefonu arba PM ITCC Facebook.
Informacija apie UAB „ITCC“
1162 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
230
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 857 €
25% uždirba 857-1168 €
25% uždirba 1168-1415 €
25% uždirba nuo 1415 €
Vadovas: Modestas Siliūnas