Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „15min“

Mokslas / technologijos žurnalistas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „15min“

Darbo pobūdis

  • naujienų redagavimas;
  • rašymas mokslinėmis temomis taip, kad būtų suprantama, o svarbiausia įdomu skaitytojui;
  • originalių ir kūrybiškų idėjų generavimas;
  • noras rinkoje būti Nr.1.

Reikalavimai kandidatams

  • esi plataus akiračio ir domiesi mokslo bei technologijų naujovėmis ir tendencijomis;
  • esi universalus (rašai, fotografuoji, filmuoji);
  • moki anglų kalbą, rusų kalba būtų privalumas;
  • išmanai socialinius tinklus: žinai, kas juose populiaru ir sugebėsi kurti jiems patrauklų turinį;

Mes jums siūlome

  • galimybę mokytis ir tobulėti;
  • erdvę saviraiškai ir iniciatyvai;
  • profesionalią komandą bei neformalią aplinką.

Atsiprašome, susisieksime tik su pasirinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
UAB „15min“

UAB „15min“

Portale 15min.lt - karščiausios žinios ir naujienos iš Lietuvos miestų ir regionų, specialūs tyrimai ir komentarai, verslo, sporto, pramogų naujienos ir apžvalgos, užsienio aktualijos ir ekspertų vertinimai. Skaitykite mus kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetėje.
Prisijunkite prie mūsų!
informacija apie UAB „15min“
2280 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
120
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1652 €
25% uždirba 1652-1983 €
25% uždirba 1983-2544 €
25% uždirba nuo 2544 €