Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Mokslo politikos ir analizės skyriaus Vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Lietuvos mokslo taryba

Darbo pobūdis

  • Mokslo politikos ir analizės skyriaus (toliau – skyrius) vyriausiasis specialistas yra valstybės karjeros tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 12
  • Skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga užtikrinti skyriaus ekspertinę bei patariamąją veiklą mokslo vadybos analizės ir politikos formavimo bei įgyvendinimo srityje.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • organizuoja Lietuvos mokslo ir studijų institucijų Lietuvos mokslo tarybai pateiktų mokslo (meno) darbų vertinimą
  • organizuoja valstybinių mokslinių tyrimų institutų veiklos išorinį vertinimą;
  • organizuoja vykdomų doktorantūrų bei prašymų įgyti doktorantūros teisę vertinimą;
  • organizuoja užsienyje įgytų kvalifikacijų pripažinimo vertinimą;
  • atlieka tarybos vykdomo konkursinio mokslo finansavimo analizę ir prognozavimą;
  • sistemina mokslo politikos įgyvendinimo patirtį užsienyje pagal savo veiklos kryptis;
  • teikia siūlymus dėl mokslo politikos ir jos įgyvendinimo tobulinimo;
  • pagal skyriaus kompetenciją organizuoja metodinės medžiagos rengimą, rengia informacinius ir kitus dokumentus, susijusius su mokslo politika ir jos įgyvendinimu;
  • vykdo kitus vienkartinio pobūdžio skyriaus vedėjo pavedimus.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį (magistro kvalifikacinis laipsnis) ar jam prilygintą vienpakopį išsilavinimą;
  • turėti ne trumpesnę kaip dvejų metų patirtį viešojo administravimo srityje;
  • būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos Konstitucija, valstybės tarnybą ir viešąjį administravimą reglamentuojančiais teisės aktais, įstatymų ir kitų teisės aktų rengimo rekomendacijomis;
  • išmanyti Lietuvos mokslo tarybos nuostatus, Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų sistemą reglamentuojančius įstatymus ir kitus su Tarybos vykdomu mokslinių tyrimų ir plėtros konkursiniu finansavimu susijusius teisės aktus;
  • gebėti atlikti teisės aktų, susijusių su mokslo politika ir jos įgyvendinimu, ekspertizę bei rengti analitinę medžiagą;
  • būti susipažinusiam su Europos mokslinių tyrimų erdvės ir pasaulinės mokslo sistemos raidos tendencijomis;
  • mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • mokėti anglų kalbą pažengusio vartotojo lygmeniu (B2 lygiu);
  • mokėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu.I
CVB client

Lietuvos mokslo taryba

daugiau info vtd.lt