Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Mokymų koordinatorius (-ė)

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas, atsakymai į užklausas;
  • Sklandaus mokymų proceso užtikrinimas;
  • Mokymų tvarkaraščių planavimas, grafikų sudarymas ir derinimas;
  • Ataskaitų, sutarčių rengimas, dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai

  • Klientų aptarnavimo arba vadybinio darbo patirtis;
  • Gebėjimas administruoti bei valdyti procesus;
  • Puikūs bendravimo, komandinio darbo bei laiko valdymo įgūdžiai
  • Gebėjimas planuoti savo užduotis, savarankiškumas priimant sprendimus;
  • Iniciatyvumas, vidinė motyvacija, noras mokytis ir tobulėti;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai bei raštvedybos žinios;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, kruopštumas.

Privalumas:

  • Patirtis B2C pardavimų srityje.
  • Puikios anglų kalbos žinios (B2);
  • IT technologijų išmanymas;
  • Mokymų koordinavimo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Kūrybišką ir dinamišką darbą sėkmingai veikiančioje ir augančioje įmonėje;
  • Karjeros perspektyvas bei mokymosi galimybes;
  • Galimybę savarankiškai organizuoti darbą ir priimti sprendimus;
  • Puikias darbo sąlygas ambicingoje ir augančioje komandoje bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;
  • Galimybę dalyvauti visuose rengiamuose mokymuose ir konferencijose.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda, turinti patirties skirtingose verslo srityse.Mūsų klientas - Vilnius Coding School yra pirmoji programavimo mokykla Lietuvoje skirta suaugusiems ir darbo rinkoje aktyviems specialistams. Pagrindinė kompanijos veikla yra IT mokymų kursų organizavimas. Šiuo metu komandai ieškome mokymų koordinatoriaus (-ės).