Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BAA Training“
More about company »

MOKYMŲ ORGANIZAVIMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

2149-2645 Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „BAA Training“
Pagrindinės atsakomybės:
  • Organizuoti Mokymų skyriaus darbą, orlaivių tipo mokymų planavimą Lietuvos ir užsienio lokacijose;
  • Užtikrinti parduotų mokymų savalaikį įvykdymą;
  • Koordinuoti sąskaitais iš tiekėjų;
  • Operatyviai valdyti 6-8 žmonių komandos veiklą, pasikeitus aplinkybėms- efektyviai perskirstyti darbus;
  • Palaikyti nuolatinį kontaktą su mokymų užsakovais (mokymų pardavimas į funkcijas neįeina);
  • Tobulinti Mokymų organizavimo skyriaus veiklą, darbo planavimo ir vykdymo procesus;
  • Analizuoti ir tobulinti kasdieninius veiklos rodiklius;
  • Nuolat gilinti žinias aviacijos mokymų planavime ir reguliacijose;
  • Būti atsakingam už naujų darbuotojų įvedimą į darbo procesus (metinių, mėnesinių pokalbių vedimas, kuratoriaus paskirstymas ir t.t.).

Reikalavimai:
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Būtina vadovavimo patirtis logistikos/gamybos/paslaugų organizavime (mažiausiai 3 metus);
  • Puikūs organizaciniai ir planavimo gebėjimai;
  • Patirtis valdant užsakymo savikainą;
  • Ypač geras MS Word and MS Excel programų valdymas;
  • Gebėjimas efektyviai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes;
  • Būti orientuotam į rezultatą;
  • Turėti puikius komunikacinius gebėjimus;
  • Atsparumas stresui;
  • Norėti dirbti dinamiškoje aplinkoje ir greitai joje adaptuotis;
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai (tiek raštu, tiek žodžiu);
  • Projektų valdymo patirtis (privalumas);
  • Rūsų kalbos įgūdžiai (privalumas);
  • Patirtis aviacijos (privalumas).

Mes siūlome:
  • Įdomų, dinamišką darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Augantį, sėkmingą, veržlų kolektyvą;
  • Draugiškus kolegas, kurie palaikys nuo pirmos darbo dienos;
  • Augimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

2149-2645 neatskaičius mokesčių

"BAA Training” – vienas iš TOP 3 didžiausių nepriklausomų aviacinių mokymų centrų Europoje, teikiantis pilno spektro aviacinių mokymų sprendimus privatiems ir verslo klientams. Šiandien jau dirbame su klientais iš 96 šalių ir toliau augame įgyvendindami ambicingus plėtros Europoje ir Azijoje planus. Mūsų kasdieninė misija – užtikrinti aviacijos bendruomenę aukšto kvalifikacijos aviacijos profesionalais.
Informacija apie UAB „BAA Training“
2537 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
147
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1404 €
25% uždirba 1404-1873 €
25% uždirba 1873-2773 €
25% uždirba nuo 2773 €
Vadovas: Eglė Vaitkevičiūtė