Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RVS konsultacijos“
More about company »

Mokymų organizavimo vadovas (-as)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „RVS konsultacijos“

Darbo pobūdis

  • Mokymų padalinio veiklos koordinavimas;
  • Klientų paieškos organizavimas;
  • Mokymų programų ruošimas;
  • Reikalingos medžiagos paruošimas konkursams;
Mokymų organizavimas, dalyvių registracija;
  • Esamų klientų aptarnavimas, informavimas apie numatomus mokymus;
  • Pagalba lektoriams ruošiant mokymų dalyviams dalomąją medžiagą;
  • Sutarčių su klientais ir lektoriais ruošimas ir vykdymo kontrolė;
  • Lektorių darbo kokybės kontrolė;

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • mokymų organizavimo patirtis;
  • pardavimo ir klientų aptarnavimo patirtis;
  • geri koordinavimo ir organizavimo gebėjimai;
  • komunikabilumas ir derybiniai įgudžiai;
  • Sugebėjimo dirbti komandoje įgūdžiai;
  • Lektoriaus patirtis ir sugebėjimas vesti seminarus būtų didelis privalumas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai ir Microsoft Office programmis;

Mes jums siūlome

  • kompetencijas ir pastangas atitinkantį atlyginimą;
  • gerą darbinį mikroklimatą;
  • motyvaciją: mokymus, karjerą.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB „RVS konsultacijos“ yra viena iš seniausių konsultacinių įmonių Lietuvoje užsiimanti finansų valdymo, mokymų, konsultacijų gaunant ir įsisavinant ES fondų paramą, teikimu.
Informacija apie UAB „RVS konsultacijos“
1157 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Raimondas Vytautas Sklėnys