UAB „Person Premier“

Mokymų projekto vadovo (-ės)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Person Premier“

Reikalavimai projektų vadovui (-ei):

  • Aukštasis išsilavinimas bei aukštas savimotyvacijos ir atsakomybės lygis;
  • Ne mažesnė nei 3 metų patirtis projektų valdymo srityje;
  • Darbštumas ir kruopštumas;
  • Gebėjimas planuoti ir efektyviai organizuoti veiklą;
  • Anglų kalba;
  • Puikios MS Office programų ir dokumentų valdymo kompetencijos.

Projektų vadovo (-ės) atsakomybės:

  • Kliento poreikio išsiaiškinimas, tinkamo sprendimo radimas, pateikimas klientui;
  • Projektų veiklų ir grafikų sudarymas, numatytų veiklų organizavimas;
  • Viešųjų pirkimų koordinavimas;
  • Biudžeto planavimas ir kontrolė;
  • Dokumentacijos ir ataskaitų rengimas;
  • Sutarčių sudarymas ir nuolatinis bendravimas tiek su klientais, tiek su tiekėjais;
  • Asmeninės projektinės veiklos, veiklų kontrolė bei nuolatinis gerinimą;

Ką mes siūlome?

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Savarankiškumą ir iniciatyvą skatinančią aplinką;
  • Asmeninio augimo ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Jūsų patirtį bei gebėjimus atitinkantį atlyginimą (900-1200 eur.);
  • Darbo vietą pačiame Vilniaus centre.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

Kas mes?
PERSON PREMIER – nuo 2001 metų sėkmingai Lietuvos rinkoje veikianti mokymų kompanija. Person Premier patenka į TOP 10 Lietuvos konsultacinių įmonių sąrašą.
Ką mes veikiame?
Organizuojame vidinius ir atviruosius mokymus, kuriame ir taikome veiksmingus vadybos ir psichologijos sprendimus, konsultuojame strateginiais organizacijų valdymo klausimais, atliekame tyrimus. Aktyviai užsiimame jaunimo verslumo ugdymu.
informacija apie UAB „Person Premier“
2113 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.