Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Eurointegracijos projektai“

MOKYMŲ RENGINIŲ PROJEKTŲ VADOVĄ (-Ę)

1400-1930 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Eurointegracijos projektai“

Darbo pobūdis

  • Pilnas mokymo renginių organizavimas
  • Valdyti esamus mokymų renginių projektus
  • Rengti projekto veiklų įgyvendinimo grafikus, biudžetus
  • Organizuoti ir koordinuoti projektuose dalyvaujančių asmenų veiksmus
  • Bendrauti su klientais bei vykdytojais siekiant aukštos paslaugų kokybės

Reikalavimai

  • Universitetinio išsilavinimo
  • Darbo patirties Mokymų projektų valdymo pozicijoje ne mažiau nei 1 metai
  • Darbas viešojo sektoriaus projektų valdymo srityje būtų privalumas
  • Strateginio, loginio mąstymo, iniciatyvumo bei komunikabilumo
  • Puikių lietuvių kalbos žinių bei gerų MS Office programų paketo darbo įgūdžių

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje ir draugiškoje komandoje, kurioje projektų vadovai visada dalinasi savo patirtimi, kuri siekia daugiau nei 18 metų
  • Profesinio augimo galimybes
  • Jūsų kompetenciją ir pastangas atitinkantį atlygį.

Atlyginimas

1400-1930 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Eurointegracijos projektai“ - inovatyvi strateginio valdymo konsultacijų įmonė, turinti padalinius trijuose Lietuvos miestuose.

Įmonė nuo 2003 m. viešojo sektoriaus ir privačioms įmonėms teikia projektų rengimo ir valdymo, tyrimų atlikimo bei mokymų organizavimo paslaugas.

Šiuo metu UAB „Eurointegracijos projektai“ patenka tarp didžiausių šalies konsultacinių įmonių.

2011 m. UAB „Eurointegracijos projektai“ suteiktas socialinės įmonės statusas. Socialiai atsakingą verslą įmonė vykdo suteikdama darbo vietas negalią turintiems žmonėms.
informacija apie UAB „Eurointegracijos projektai“
1187 €
Vid. atlyginimas bruto
64
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 559 €
25% uždirba 559-785 €
25% uždirba 785-1913 €
25% uždirba nuo 1913 €