Vilniaus lopšelis-darželis „Bajorėlis“

Mokytoja (-as), dirbanti (-is) pagal ikimokyklinio ugdymo programą

1620-2118 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Vilniaus lopšelis-darželis „Bajorėlis“

Darbo pobūdis

Ikimokyklinio ugdymo proceso planavimas, organizavimas ir vykdymas, bendradarbiavimas su vaikų tėvais ir kolegomis, siekiant vaikų ugdymo kokybės.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas edukologijos srityje.
Puikūs bendravimo įgūdžiai su ikimokyklinio amžiaus vaikais, jų tėveliais, bendradarbiais.
Gebėjimas numatyti veiklos prioritetus, ugdymo proceso tikslus ir uždavinius, veiklos turinį, gebėjimas dirbti su veiklą reglamentuojančiais dokumentais.

Įmonė siūlo

Siūlome:
Lankstų darbo grafiką, kurį būtų galima derinti su studijomis.
Kūrybingą ir įdomų darbą.
Nuolatinius mokymus ir seminarus.

Atlyginimas

1620-2118 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Vilniaus lopšelis-darželis "Bajorėlis", naujas valstybinis darželis, įsikūręs Bajorų kel. 10, Vilnius
informacija apie Vilniaus lopšelis-darželis „Bajorėlis“
1280 €
Vid. atlyginimas bruto
53
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 968 €
25% uždirba 968-1252 €
25% uždirba 1252-1625 €
25% uždirba nuo 1625 €