Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AVEPLAST"
More about company »

MONTAVIMO DARBŲ KOORDINATORIUS

Vilnius - UAB "AVEPLAST"

Darbo pobūdis

  • Kontroliuoti sutarčių - užsakymų gavimo, atlikimo užsakovams terminus;
  • Užtikrinti savalaikį sutarčių vykdymą;
  • Priimti/išduoti prekes į/iš sandėlį/io pagal kiekį ir kokybę;
  • Kontroliuoti suteiktų montavimo paslaugų kokybę, prižiūrint samdomų subrangovų darbą;
  • Bendrauti su klientais priimant darbus;
  • Spręsti kylančias problemas statybų aikštelėje, šalinti trūkumus, defektus, pretenzijas.

Reikalavimai

  • būtina montavimo patirtis;
  • aukštasis statybinis arba techninis išsilavinimas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • geri bendravimo, derybų bei darbo komandoje įgūdžiai;
  • atsakingumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

  • socialines garantijas;
  • įdomų ir dinamišką darbą;
  • darbo ir ryšio priemones;
  • kvalifikacijos kėlimo kursus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB „AVEPLAST“ viena didžiausių ir sėkmingiausiai veikiančių Lietuvos langų pramonės įmonių, darbui Kaune priims :
Įmonėje vid. atlyginimas 866€
7% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)