Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
INHUS

MONTUOTOJAI Vilniuje

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - INHUS

Darbo pobūdis

Gelžbetonio gaminių ir metalo konstrukcijų montavimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis montuojant gaminius statybose;
Brėžinių skaitymas (privalumas);
Sąžiningumas;
Atsakingumas;
Suvirintojo pažymėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Bazinis pareiginis darbo užmokestis 1065 bruto, plius papildomi priedai kiekvieną mėnesį;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Visus reikalingus mokymus, į kuriuos investuoja įmonė.

Informuojame, kad INHUS Construction, UAB, 302891837, Žarijų g. 6, Vilnius, tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu inhus.eu/storage/app/media/INHUS-privatumo-politika.pdf

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
INHUS

INHUS

INHUS Construction, UAB
Konstrukcijų montavimo paslaugas įvairios paskirties pastatams siūlome tiek Lietuvoje, tiek Skandinavijos šalyse. Dirbame su stambiausiomis šių šalių statybų kompanijomis ir nekilnojamojo turto plėtros įmonėmis.
www.inhusconstruction.eu/lt
Tel. pasiteiravimui: 8 6163 221. CV siųsti būtina. Su atrinktais kandidatais susiekeme.