Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „HANSAB“

Montuotojas

1000-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „HANSAB“

Darbo pobūdis

Įvairios įrangos (video, priešgaisrinės, signalizacijų, įėjimo, parkavimo, siuntų terminalų ir pan.) montavimo darbai Lietuvoje.

Reikalavimai

Techninis išsilavinimas elektros, elektronikos arba automatikos srityje.
Darbo su įrengimais, mechanizmais ir mazgais patirtis.
Darbas pagal pateiktus techninius projektus.
Kruopštumas, iniciatyvumas ir organizuotumas.
Darbas komandoje ir savarankiškai.

Mes jums siūlome

Darbui reikalingos priemones ir drabužius.
Profesinio tobulėjimo galimybes.
Draugišką aplinką.

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nuo įmonės rezultatų priklausantys priedai.
Papildomų naudų paketas.

Esame inovatyvių technologinių sprendimų verslui įmonė HANSAB. Veikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.
Mūsų verslo variklis – nuolatinė pažanga ir naujų sprendimų paieška.
Jeigu nori dirbti inovatyvių sprendimų aptarnavimo srityje, junkis prie mūsų!
informacija apie UAB „HANSAB“
2196 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
101
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1600 €
25% uždirba 1600-1785 €
25% uždirba 1785-2500 €
25% uždirba nuo 2500 €