Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekoterma“

Montuotojas (Šaltkalvis montuotojas)

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Ekoterma“

Darbo pobūdis

Kondicionavimo, vėdinimo, šaldymo įrengimų bei jų komunikacijų montuotojas.
Patys įvairiausi darbai susiję su šiomis sritimis:
  • Šaldymo, kondicionavimo ir vėdinimo įrengimų montavimas
  • Komunikacijų (vamzdynas, ortakiai, elektros instaliacija) montavimas, kiaurymių gręžimas
  • Šaldytuvinių durų montavimas
  • Izoliavimo darbai
  • Kiti susiję darbai

Reikalavimai

Noras dirbti, noras tobulėti.
Vairuotojo pažymėjimas (B)
Pareigingumas, tvarkingumas, darbštumas.
Privalumas 1 - būti susipažinus su šaldymo, kondicionavimo, vėdinimo įrengimų darbo specifika, detaliau apmokysime.
Privalumas 2 - mokėjimas virinti dujomis bei elektra.

Mes jums siūlome

Visada laiku mokamus atlyginimus, visas socialines garantijas, draugišką aplinką ir kolektyvą, visiškai pilną techninį palaikymą, galimybę derinti savo poreikius su įmonės darbu.

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas
Atlyginimas kintamas, priklausimai nuo kvalifikacijos bei atliktų darbų

  • Laikymo, užšaldymo ir greito užšaldymo kamerų šaldymo įrengimai;
  • Kondicionavimo įrengimai maisto pramoninės ir kitoms gamybinėms patalpoms;
  • Šaldymo įrengimai, skirti maisto pramonės perdirbimo įrenginių aušinimui bei proceso kontrolei – rūkykloms, pakavimo mašinoms, džiovykloms, tuneliniams vandeniniams aušintuvams ir t.t.;
  • Vandens bei kitų skysčių šaldymo įrengimai;
  • Daugiakompresorinių, nestandartinių, šaldymo agregatų gamyba;
  • Šaldymo įrengimų išskiriamos šilumos nuvedimo ir panaudojimo sistemos;
  • Drėkinimo įrengimai šaldymo kameroms;
  • Telemetrijos sistemų įdiegimas;
  • Buitiniai kondicionieriai darbo ir gyvenamoms patalpoms;
  • Šilumos siurbliai.
informacija apie UAB „Ekoterma“
1591 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.