Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Lavango Engineering LT”

Montuotojas - serviso darbuotojas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB ''Lavango Engineering LT”

Darbo pobūdis

  • Įrenginių montavimas
  • Įrenginių periodinė priežiūra
  • Operatyvus iškilusių techninių problemų bei gedimų šalinimas.
  • Elektros instaliacijos, valdymo spintų pajungimas.

Reikalavimai

  • Elektriko, Elektrotechninis išsilavinimas ( privalumas)
  • Gebėti skaityti el. Schemas (privalumas)
  • Gebėti skaityti brėžinius
  • Galimybė vykti į objektus visoje Lietuvoje
  • Darbo patirtis vartų montavimo srityje (privalumas)
  • B kategorija
  • Anglų kalba (privalumas)

Mes jums siūlome

Motyvacines priemones, draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, jaunatvišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Įmonių grupė LAVANGO – maisto pramonės įrenginių projektavimo ir gamybos įmonė. Įmonių grupės veikla apima: gamybinių linijų gamybą, automatizavimą ir robotizavimą, kontrolės sistemų (metalo detektorių, svėrimo modulių) pritaikymą, transporterių sistemų, produktų (birių, skystų, šaldytų, šviežių) dozavimo įrenginių, pramoninių žvejybinių laivų apdorojimo, šaldymo, pakavimo įrangos projektavimą, gamybą ir montavimą.
informacija apie UAB ''Lavango Engineering LT”
2360 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
55
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1772 €
25% uždirba 1772-2077 €
25% uždirba 2077-2980 €
25% uždirba nuo 2980 €