Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „CRANBALT“

Montuotojas

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - AB „CRANBALT“

Darbo pobūdis

Bokštinių kranų montavimas. Darbai aukštyje. Darbas Lietuvoje ir Švedijoje

Reikalavimai

Supratimas apie mechaninių įrenginių veikimą.
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija
Svarankiškumas, atsakingumas, noras dirbti.
Privalumai: Anglų kalbos žinios

Mes jums siūlome

Pilnas darbo laikas
Per savaitę: 40 val.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
Mokami papildomi priedai, komandiruotpinigiai

Mes esame kompanija, turinti pusšimčio metų istoriją, apjungianti patirtį su šiuolaikiškom technologijom ir šiandien gebanti pateikti klientui inovatyviausius ir profesionaliausius sprendimus.

Pradėję nuo bokštinių kranų nuomos siaurame Šiaulių regione, šiandien ne tik nuomojame, bet ir gaminame industrinius kranus bei plieno konstrukcijas visai Baltijos ir Skandinavijos šalių rinkai, esame oficialūs kompanijos „Terex“ atstovai. Šiuo metu klientui galime pateikti maksimalų bokštinių kranų asortimentą nuomai, taip pat parduodame techninius sprendimus gamybos sektoriuje.
informacija apie AB „CRANBALT“
1851 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1411 €
25% uždirba 1411-1715 €
25% uždirba 1715-2018 €
25% uždirba nuo 2018 €