Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „HANSAB“

MONTUOTOJAS, silpnos srovės VILNIUS

1700-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „HANSAB“

Darbo pobūdis

  • Kabelinių trasų montavimas.
  • Laidų tiesimas.
  • Video, apsauginės, priešgaisrinės signalizacijų, parkavimo, įeigos kontrolės sistemų, siuntų terminalų ir kitos įrangos montavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis išsilavinimas elektros, elektronikos arba automatikos srityje.
  • Darbo su įrengimais, mechanizmais ir mazgais darbo patirtis.
  • Subegėjimas dirbti pagal pateiktus techninius projektus.
  • Gebejimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Įmonė siūlo

  • Draugiška darbo aplinka ir padedantys kolegos.
  • Galimybė mokytis, semtis patirties iš kolegų ir tobulėti.
  • Visos darbui reikalingos priemonės.
  • Įprastinis darbo laiko režimas (pirmadienis – penktadienis).
  • Papildomų naudų paketas (ketvirtinės premijos, papildomas sveikatos draudimas, papildomos atostogos ir kt.).

Sudomino tai, ką perskaitei? Puiku!

Laukiame Tavo CV!

Atlyginimas

1700-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus atlygis priklausytų nuo kandidato patirties ir įgūdžių.

Esame inovatyvių technologinių sprendimų verslui įmonė HANSAB. Veikiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.
Mūsų verslo variklis – nuolatinė pažanga ir naujų sprendimų paieška.
Jeigu nori dirbti inovatyvių sprendimų aptarnavimo srityje, junkis prie mūsų!
informacija apie UAB „HANSAB“
2880 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
119
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2128 €
25% uždirba 2128-2500 €
25% uždirba 2500-3296 €
25% uždirba nuo 3296 €