Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "DANBALT INTERNATIONAL"
More about company »

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) 0,75 etatu PC OUTLET PARK (Vilnius)

Vilnius - UAB "DANBALT INTERNATIONAL"

Darbo pobūdis

profesionalus pirkėjų aptarnavimas ir konsultavimas;
prekių priėmimas ir paruošimas pardavimui;
reprezentatyvus prekių pateikimas prekybos salėje ir priežiūra;
kitų vadovo užduočių vykdymas.

Reikalavimai

panašaus darbo patirtis (pardavimuose ar klientų aptarnavime būtų didelis privalumas);
labai geri bendravimo įgūdžiai;
rusų ir anglų kalbų mokėjimas;
galite dirbti komandoje, esate iniciatyvus ir energingas.

Mes jums siūlome

darbo vietą PC OUTLET PARK;
lankstų darbo grafiką pagal suminę darbo laiko apskaitą 0,75 etatu t.y. 30 val. per sav.
galimybę dirbti ir mokytis (darbą suderinti su studijomis).

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

"DANIJA" - tai didžiausias avalynės tinklas Lietuvoje prekiaujantis puikiai žinomais prekių ženklais: VAGABOND, LACOSTE, TAMARIS, LORENZO, RIEKER, BUGATTI ir kitais.
Šiuo metu siūlome darbo vietą parduotuvėje "DANIJA" PC OUTLET PARK (Vilnius)