Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „SMILTYNĖS PERKĖLA“
More about company »

Motoristas - denio upeivis (jūreivis)

650-800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - AB „SMILTYNĖS PERKĖLA“

Darbo pobūdis

Pagrindinis pareigybės tikslas – užtikrinti kelto įrenginių, prietaisų priežiūrą bei kelto saugumą, pakraunant/iškraunant transporto priemones, vykdant keleivių pakrovimą, iškrovimą pagal nustatytą tvarką ir schemas, užtikrinti kelto jėgainėse tvarką, švarą.
Vykdyti kelto švartavimosi darbus, denio ir jėgainės įrenginių, techninių priemonių eksploatavimo ir aptarnavimo taisyklių reikalavimus.

Reikalavimai

  • vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • B grupės vidaus vandenų transporto specialisto laipsnio diplomas ( motoristo / denio upeivio );
darbo patirtis laivuose, keltuose ne mažesnė nei 6 mėn.;
  • užsienio kalbų mokėjimas (rusų ar anglų/vokiečių kalbų žinios, gebėjimas bendrauti žodžiu);
  • komunikabilumas, klientų aptarnavimo įgūdžiai.

Papildoma informacija

Neterminuotą darbo sutartį;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Papildomą sveikatos draudimą;
Kvalifikacijos kėlimo kursus;
Šaunią komandą, smagias pramogas su kolektyvu.

Atlyginimas

650-800 €/mėn. į rankas

AB „Smiltynės perkėla“ – tai organizacija, siekinati užtikrinti saugų ir savalaikį keleivių ir transporto priemonių perkėlimą per Kuršių marias. Tai organizacija, kurioje skatinamas iniciatyvumas ir vertinamas atsakingas požiūris į darbą.