Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Ekornes Lithuania“

Motorizuotų baldų surinkėjas (-a)

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Ekornes Lithuania“

Darbo pobūdis

EKORNES Lithuania UAB, kviečia visus norinčius dirbti mūsų įmonėje ir išbandyti save motorizuotų baldų surinkėjo (-os) pozicijoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo patirtis gamybinėje įmonėje - privalumas;
  • kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas;
  • darbo patirtis su specialiais įrankiais;
  • noras mokytis ir tobulėti
Neturinčius patirties - apmokome.

  • ilgalaikį darbo kontraktą tarptautinėje, stabilioje įmonėje;
  • visas reikiamas darbo priemones, asmenines apsaugos priemones, šiuolaikiškas poilsio patalpas;
  • vienos pamainos darbo grafiką (nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 8-17 val.; penktadienį 8-14:30 val.);
  • galimybę kelti kvalifikaciją, bei nuo darbo rezultatų kylantį darbo užmokestį;
  • papildomus priedus prie atlyginimo 40 proc.;
  • papildomą pensijų draudimą ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • kultūringą darbo aplinką, draugišką kolektyvą, renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomi priedai prie atlyginimo iki 40 proc., priklausantys nuo darbo rezultatų.

Ekornes Lithuania, UAB yra baldų prekinio ženklo "EKORNES" Lietuvoje dalis. "EKORNES" veikla – baldų, kurie užtikrina komfortą ir ergonomišką palaikymą, dizainas, inžinierija ir gamyba. Mūsų vizija - sukurti išskirtinius dizainus, kurie suteikia išskirtinį komfortą, kokybę ir neprilygstamą vertę.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei „Ekornes Lithuania UAB“ privatumo politika.
informacija apie UAB „Ekornes Lithuania“
1547 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
263
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1275 €
25% uždirba 1275-1402 €
25% uždirba 1402-1575 €
25% uždirba nuo 1575 €