DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

MS SQL PROGRAMUOTOJAS/ (-A)

Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Duomenų analizės sistemos stabilumo, duomenų teisingumo užtikrinimas bei tobulinimas;
  • Įgyvendinti vieningą duomenų valdymo, stebėsenos ir analizės politiką bei metodikas
  • Bendravimas ir tarpininkavimas su IT skyriumi;
  • Reguliarių ataskaitų pateikimo įmonės viduje ir išorėje užtikrinimas;
  • Duomenų analizė ir modeliavimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent dvejų metų programavimo įgūdžiai (duomenų bazių (SQL) ir bendroji programavimo patirtis);
  • Bent vienerių metų patirtis dirbant su verslo analitikos sistemomis (QlikView, Tableau, Power BI ar panašiomis);
  • Labai geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Patirtis dirbant su apskaitos sistemomis (Axapta, Navision) – privalumas;
  • Gebėjimas analizuoti, atsakingumas, savarankiškumas, loginis mąstymas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

  • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Profesinius iššūkius, tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Motyvuojantį atlyginimą, atitinkantį Jūsų kvalifikaciją;
  • Komandinį darbą finansų skyriuje, glaudžiai bendradarbiaujant su IT kolegomis;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.