Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Atranka360
More about company »

Muitinės tarpininkas

Vilnius - Atranka360

Darbo pobūdis

Esame dinamiška ir kokybiškas krovinių gabenimo paslaugas teikianti logistikos įmonė. Mūsų profesionalus bei atsakingas požiūris į darbą ir klientus padėjo tapti sėkmingai veikiančia įmone, kurioje dirba ilgalaikę patirtį turintys darbuotojai. Kviečiame prie mūsų darnios, nuolat tobulėjančios komandos prisijungti MUITINĖS TARPININKĄ!

Būsite atsakingi už:
  • Kruopštų dokumentų muitiniam forminimui paruošimą: peržiūrėti gautus dokumentus, informuoti klientą apie jų trūkumą bei neatitikimus, derinti ir ruošti išsiuntimo dokumentus;
  • Klientų konsultavimą su muitinės procedūromis susijusiais klausimais;
  • Glaudų, profesionalių bendravimą su įmonės darbuotojais, iškilusių problemų sprendimą;
  • Klientų atstovavimą muitinėje bei kelio postuose.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite galiojantį muitinės tarpininko atstovo pažymėjimą;
  • Esate sukaupęs analogišką darbo patirtį, kurioje Jums sekėsi ir jautėtės “savose rogėse”;
  • Žinote pagrindinius muitinės priežiūros aspektus ir muitinės tarpininkų veiklą reglamentuojančius teisės aktus;
  • Gebate sisteminti ir analizuoti informaciją, užtikrinant sklandų jos pateikimą;
  • Pasižymite puikiais bendravimo įgūdžiais, energingumu ir pozityvumu, kuriuo motyvuojate ir kitus;
  • Esate iš tų, kuriems negalioja “neįmanoma” ir ieškote sprendimų būdų sudėtingose situacijose.

Mes jums siūlome

  • Ilgalaikę perspektyvą kokybę bei aukštus standartus vertinančioje įmonėje;
  • Šiltą ir komunikabilų vadovą, kuris vertina lygiavertį bendravimą bei pasiruošęs padėti;
  • Įdomų, dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
  • Gerą atlyginimą bei motyvacinę sistemą;
  • Už pasiektus rezultatus skyriaus plėtrą bei galimybę tapti skyriaus vadovu.

Rimtai žiūrite į savo karjerą, nebijote iššūkių ir norite ilgalaikių perspektyvų? Šis darbo pasiūlymas - Jums!

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Atranka360

Atranka360

Atranka360 – esame viena didžiausių ir moderniausių personalo atrankų kompanijų Lietuvoje.

Ieškote darbo? Darbuotojo? Profesinės krypties? Galime padėti!

Personala paieška ir atranka;
Karjeros konsultacijos;
Profesinis orientavimas;
Psichologijos mokykla;
Testai online.

SUSISIEKIME!
www.atranka360.lt
Tapkite Facebook draugais: www.facebook.com/antranka360
bei gaukite naujienas apie laisvas darbo vietas LinkedIn:
tinyurl.com/linkedin-com-atranka360

Kontaktiniai asmenys: Natalija - 8 635