Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SKUBIOS SIUNTOS“

Muitinės tarpininko asistentas (-ė)

1050-1350 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „SKUBIOS SIUNTOS“

Darbo pobūdis

  • Muitinės prižiūrimo krovinio krovos, sandėliavimo bei kitos tvarkymo operacijos;
  • Pagalba muitinės tarpininkams.

Reikalavimai

  • Orientacija į tikslą ir atsakomybė už rezultatus;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai žodžiu ir raštu;
  • Sugebėjimas bendradarbiauti komandoje;
  • Kruopštumas ir geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atidumas detalėms;
  • Gebėjimas greitai reaguoti į kintančias aplinkybes;
  • Adekvatus darbo pobūdžiui fizinis pasirengimas, gera sveikata.

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbą kompanijoje, kuriai svarbus darbuotojų pasitenkinimas ir kuri siekia aukščiausių paslaugų kokybės standartų;
  • Visas socialines garantijas;
  • Piniginius priedus;
  • Galimybę siekti karjeros.

Atlyginimas

1050-1350 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomai mokami ketvirčio priedai.

Įkurta JAV 1907 m. kaip kurjerinė kompanija, UPS išaugo į didžiulę tarptautinę korporaciją, kurios prekės ženklas yra vienas žinomiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje. UPS tapo didžiausia pasaulyje siuntų pristatymo kompanija ir pirmaujančiu specializuotų transportavimo ir logistikos paslaugų tiekėju. Kiekvieną dieną UPS valdo siuntų, informacijos ir finansinius srautus daugiau nei 200 pasaulio šalių ir teritorijų.
informacija apie UAB „SKUBIOS SIUNTOS“
1747 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
162
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1201 €
25% uždirba 1201-1583 €
25% uždirba 1583-2081 €
25% uždirba nuo 2081 €