Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sagarta“

Muitinės tarpininko atstovas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Utena - UAB „Sagarta“

Darbo pobūdis

Įmonės klientų atstovavimas muitinėje;
Dokumentų pildymas ir pateikimas muitinės elektroninėje sistemoje (importas, eksportas); Dokumentų archyvavimas;
Bendravimas su klientais el. paštu ir telefonu
Darbo laikas: pirmadienis-ketvirtadienis 8:00-17:00, penktadienis 8:00-15:45.

Reikalavimai

Muitinės tarpininko atstovo pažymėjimas (privalomas);
Darbo patirtis (privalumas);
Rusų kalbos mokėjimas;
Kompiuterinis raštingumas;
Atsakingumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

Gerą darbo atmosferą, visas darbui reikalingas priemones,
karjeros perspektyvas, konkurencingą darbo užmokestį.
Darbo vieta: Pramonės g. 5, Utena

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Mūsų komanda greitai ir profesionaliai tvarko muitinės procedūras bei su jomis susijusius dokumentus. Muitinės tarpininko paslaugos atliekamos pagal visus Lietuvos, ES ir tarptautinius reikalavimus ir nuostatas. Eksporto - importo procedūrų forminimas, Tir Carnet knygelių atidarymas, CMR važtaraščių spausdinimas. Konsultuojame ir atstovaujame užsakovų interesus atliekant muitinės tarpininko paslaugas.
informacija apie UAB „Sagarta“
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2020 m.