Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FREGA“

Muitinės tarpininko atstovas (-ė)

1200-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „FREGA“

Darbo pobūdis

Ruošti reikalingus dokumentus visoms muitinės procedūroms;
Konsultuoti klientus teikiamų paslaugų klausimais;
Atlikti užduotis, susijusias su prekių deklaravimu ir pateikimu muitiniam įforminimui;
Administruoti dokumentus;
Atstovauti įmonės bei kitų klientų interesus muitinėje.

Darbas slenkančiu grafiku.

Reikalavimai

  • Muitinės tarpininko atstovo darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, greita orientacija, lojalumas, gebėjimas savarankiškai atlikti užduotis.
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai.

Privalumai:
  • Muitinės tarpininko atstovo pažymėjimas;
  • Rusų kalbos įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Lankstų pamaininį darbo grafiką.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis bus apibrėžtas pokalbio metu, atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbo patirtį.
UAB „FREGA“

UAB „FREGA“

Mūsų įmonė nuolat ieško asmenybių, norinčių prisijungti prie mūsų kolektyvo. UAB „FREGA“ siūlo: geras darbo sąlygas, karjeros galimybes, patrauklų atlyginimą ir visas socialines garantijas. Jei susidomėjote karjera mūsų įmonėje, lauksime Jūsų CV.
informacija apie UAB „FREGA“
959 €
Vid. atlyginimas bruto
35
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 654 €
25% uždirba 654-680 €
25% uždirba 680-1224 €
25% uždirba nuo 1224 €