Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Blunitrans“

Muitinės tarpininko atstovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Blunitrans“

Darbo pobūdis

  • Muitinės dokumentų forminimas;
  • Kliento atstovavimas muitinėje;
  • Iškilusių problemų sprendimas;
  • Dokumentų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Taisyklinga lietuvių ir rusų kalba – raštu ir žodžiu (privaloma);
  • BŪTINA ne mažesnė kaip 1 metų muitinės tarpininko darbo patirtis;
  • BŪTINAS muitinės tarpininko atstovo pažymėjimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, profesionalumas;
  • Muitinės veiklos procedūras reglamentuojančių teisės aktų išmanymas.

  • Įdomų ir energingą darbą sparčiai augančioje transporto paslaugų kompanijoje;
  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
  • Mokymus Jūsų kompetencijos ugdymui;
  • Savirealizacijos galimybes ir profesinį augimą;
  • Realias karjeros galimybes;
  • Pagarbų požiūrį į darbuotojus;
  • Darbo vietą moderniame verslo centre.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB „Blunitrans“ – sparčiai auganti, savo srities profesionalų kompanija, teikianti krovinių gabenimo ir logistikos paslaugas.
Jeigu esate arba norite tapti logistikos srities profesionalu, kviečiame prisijungti prie mūsų augančios draugiškos komandos. Naujiems darbuotojams be patirties, garantuojame maksimalų vadovų dėmesį, padėsiantį pasiekti gerus rezultatus trumpiausiais įmanomais terminais.
informacija apie UAB „Blunitrans“
2391 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.