OnHR – personalo atrankos agentūra

MUITINĖS TARPININKO ATSTOVAS (-Ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - OnHR – personalo atrankos agentūra

Darbo pobūdis

Muitinės ir susijusių dokumentų ruošimas;
Klientų atstovavimas muitinėje;
Bendravimas su klientais, jų konsultavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Turite muitinės tarpininko atstovo pažymėjimą;
Esate dirbęs muitinės tarpininko atstovu ;
Mokate lietuvių ir rusų kalbas (kitų kalbų mokėjimas – privalumas);
Mokate naudotis programomis / sistemomis „Avilda“, MDAS, NTKS, MS Excel;
Esate atsakingas, komunikabilus, mokate dirbti greitai ir efektyviai, sklandžiai sprendžiate iškilusius klausimus.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas sėkmingai veikiančioje įmonėje;
800–1200 Eur (+ priedai nuo 200 iki 400 EUR) atlyginimą „į rankas“, atsižvelgiant į darbo rezultatus;
2 kartus didesnį apmokėjimą už darbą naktį ir švenčių dienomis (pamaininiu grafiku po 12 valandų);
Nuolatinį tobulėjimą muitinės ir logistikos srityse.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Priedai nuo 200 iki 400 EUR

GERA AUGTI – PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA.
Mūsų klientas UAB „VINGĖS TERMINALAS“ veiklą pradėjusi 1994 metais. Turėdama patogioje vietoje įkurtą logistikos centrą, patyrusius darbuotojus, patikimus partnerius ir platų paslaugų spektrą, šiandien įmonė savo klientams teikia aukštos kokybės sandėlių logistikos, muitinės tarpininkų, transporto ir kompleksines paslaugas.