Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AD REM TRANSPORT“

Muitinės tarpininko atstovas (-ė)

1400-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „AD REM TRANSPORT“

DARBO APRAŠYMAS:

Atstovavimas muitinėje;
Muitinės dokumentų ruošimas ir forminimas visoms muitinės procedūroms;
Klientų konsultavimas teikiamų paslaugų klausimais;
Deklaracijų, krovinių važtaraščių pildymas.

REIKALAVIMAI:

Muitinės tarpininko veiklą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
Galiojantis muitinės tarpininko atstovo pažymėjimas;
Patirtis dirbant su muitinės programa AVILDA, MDAS ir NCTS sistemomis;
Rusų, anglų kalbų mokėjimas (būtų privalumas);
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (būtų privalumas).

MŪSŲ PASIŪLYMAS:

Įdomus, dinamiškas ir atsakingas darbas, bendradarbiavimas su šios srities ekspertais, tobulėjimas ir platus karjeros galimybių spektras. Puiki darbinė aplinka, patrauklus atlyginimas (pagrįstas Tavo patirtimi ir įgūdžiais), papildomi priedai priklausantys nuo darbo rezultatų. Sveikatos draudimas, bei kitos motyvacinės priemonės.

Atlyginimas

1400-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

AD REM TRANSPORT priklauso vienai didžiausių Lietuvos logistikos įmonių grupei AD REM.
Esame šiuolaikines vertybes ir gerą mikroklimatą vertinanti profesionalų komanda, teikianti KROVINIŲ PERVEŽIMO IR TARPTAUTINIO EKSPEDIJAVIMO paslaugas.
Daugiau informacijos apie mus
informacija apie UAB „AD REM TRANSPORT“
3059 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2597 €
25% uždirba 2597-2917 €
25% uždirba 2917-3858 €
25% uždirba nuo 3858 €