MB „Adore people“

Muitinės tarpininko atstovas (-ė)

1400-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai, Lentvaris - MB „Adore people“

Darbo pobūdis

Jūsų atsakomybės:
  • Visų muitinės procedūrų dokumentų forminimas (T1, IM, EX, LSD, LSS, TIR Carnet);
  • Kliento atstovavimas muitinės įstaigose.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite galiojantį muitinės tarpininko atstovo pažymėjimą;
  • Turite muitinės tarpininko atstovo bent 1 metų darbo patirtį;
  • Puikiai išmanote importo, eksporto, tranzito, laikinojo saugojimo procedūras;
  • Puikiai mokate lietuvių, rusų kalbas (anglų k. – privalumas);
  • Estate orientuotas į klientą.
Mes Jums siūlome:
  • Darbo užmokestį 2280-2975 Eur/mėn. (bruto);
Konkretus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.
  • Papildomus priedus už gerus darbo rezultatus;
  • Asmeninį sveikatos draudimą;
  • Nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą;
  • Karjeros galimybes.
Papildoma informacija:

Darbo laikas I-V: 08:00-17:00 val.
Galimi viršvalandžiai bei slenkančiu grafiku darbas šeštadienį 8:00-15:00 val. (1-2 kartus į mėn.).
Darbas šeštadienį apmokamas dvigubai.

Darbo vieta: Lauko g. 15, Šventininkų k., LT-21156 Trakų r.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Kava, arbata

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai už gerus darbo rezultatus.

MB „Adore people“ klientė - logistikos kompanija UAB „Elfanta“, įsikūrusi 1997 m. Pradėjusi veiklą kaip nedidelė muitinės tarpininko paslaugas teikianti įmonė, šiuo metu yra viena didžiausių logistikos terminalų Vilniaus regione. UAB „Elfanta“ teikia pilną logistikos paslaugų kompleksą, užtikrina puikią paslaugų kokybę ir išskirtinai profesionalų aptarnavimą.

Prisijunkite prie UAB „Elfanta“ ir turėsite galimybę dirbti su įvairiomis muitinės procedūromis itin patyrusioje komandoje bei tobulėti profesionaliai!

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą Jūs sutinkate, kad MB „Adore people“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.