Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VJ Group"
More about company »

Muitinės tarpininko atstovas

Vilnius - UAB "VJ Group"

Darbo pobūdis

Dokumentų, susijusių su muitinės procedūromis pildymas, tikrinimas ir pateikimas muitinės el. sistemoje;
  • bendrovės ir klientų atstovavimas muitinėje;
  • operatyvus iškylančių problemų sprendimas.
  • atsakingumas.

Reikalavimai

Galiojantis muitinės tarpininko atstovo pažymėjimas
  • ne mažiau kaip 1 metų muitinės tarpininko atstovo darbo patirtis
  • privalumas – rusų, anglų kalbos mokėjimas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • komunikabilumas, atsakingumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • Darbą draugiškame kolektyve
  • Geras darbo sąlygas
  • Darbo laikas : I-V ( 9.00 h - 17.30 h )
  • Laiku mokamą atlyginimą bei priedus
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Muitinės tarpininko paslaugos
Informacija apie UAB "VJ Group"
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aušra Kocienė