Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Rhenus Logistics“

Muitinės tarpininko atstovo asistentas (-ė)

1000-1322 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Rhenus Logistics“

Darbo pobūdis

Į kokį darbą kasdien eitum noriai? Ar tai yra tas, kuriame:

vyrautų darbas su įvairių muitinės dokumentų rengimu;
gali susikurti sistemą dokumentų atsekamume;
analizuosi savo rezultatus ir ieškosi naujų sprendimų jiems pasiekti;
bendrausi su klientais.

Reikalavimai

Jei taip įsivaizduoji savo mėgstamą darbą, tuomet iš Tavęs tikimės, kad:

sugebi planuoti darbus ir nuosekliai vadovautis darbo planu;
esi kruoštus, atidus, nuoseklus bei orientuotas į tikslą;
sugebi greitai, be klaidų suvesti informaciją į sistemas;
nebijai prisiimti atsakomybės ir laikaisi susitarimų;
gebi bendrauti anglų kalba;
esi susipažinęs su muitinės dokumentais;
gali būti paskutinio kurso studentas (-ė);
turi B kategorijos pažymėjimą.

Mes jums siūlome

Pažadame, kad dėl tavęs stengsimės ir mes:

tobulėsi ir įgysi patirties vienoje didžiausių logistikos įmonių Europoje;
dirbsi moderniame ofise ir draugiškoje komandoje;
čia jausies tikrai laukiamas, o visais klausimais padės kolega;
gausi papildomas naudas;
tapsi neatsiejama įmonės kultūros dalimi.

Atlyginimas

1000-1322 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Vokiečių kapitalo UAB „Rhenus Logistics“ priklauso vienai didžiausių logistikos grupių Europoje. Kompaniją sudaro 610 atstovybių, kuriose dirba daugiau nei 29 tūkst. darbuotojų. UAB „Rhenus Logistics” atsakinga už grupės įmonių veiklą bei plėtrą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje. Nuo 1989 m. sėkmingai dirbame Baltijos regione.
Žinome, jog įmonės sėkmės garantas - profesionalių, sąžiningų bei atsakingų darbuotojų komanda, todėl stengiamės visapusiškai jais rūpintis. Savo darbe vadovaujamės tokiomis vertybėmis kaip sprendimai klientams, tęstinumas, dėmesys darbuotojams, verslumas ir dorumas.
informacija apie UAB „Rhenus Logistics“
2177 €
Vid. atlyginimas bruto
(43% didesnis už LT vidurkį)
127
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1493 €
25% uždirba 1493-1865 €
25% uždirba 1865-2424 €
25% uždirba nuo 2424 €