Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delamode Baltics"
More about company »

Muitinės tarpininko atstovų skyriaus vadovas

Vilnius - UAB "Delamode Baltics"

Darbo aprašymas

Į vidurinės grandies vadovų komandą ieškome atsakingo, ambicingo, nestokojančio patirties muitinės tarpininkų veikloje asmens, kuris norėtų įkurti ir vystyti muitinės tarpininkavimo paslaugą mūsų organizacijoje.

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:
  • Muitinės tarpininko atstovų skyriaus vadovo pareigose kursi muitinės tarpininkų skyrių planuodamas jo veiklą ir užtikrindamas numatomų rezultatų pasiekimą.
  • Bendravimas su klientais, sutarčių pasirašymas bus neatsiejama darbo dalis, kaip ir komunikavimas su muitine bei kitomis valstybinėmis institucijomis.
  • Pasiekus atitinkamo veiklos plano etapo, priimsi ir apmokysi savo komandos narius, organizuosi skyriaus darbą iškeldamas tikslus kiekvienam komandos nariui atskirai ir visai komandai.
  • Teiksi kas savaitines ataskaitas, vesi susitikimus ir sieksi aukščiausių rezultatų kartu su savo komanda.
  • Optimizuosi skyriaus darbą operatyviai spręsdamas iškilusias problemas bei bendradarbiausi su visa Delamode komanda, generuosi idėjas ir prisidėsi prie įmonės strateginių tikslų įgyvendinimo.

Ar esi pasirengęs iššūkiui?

Tau pavyks pasiekti savo ir organizacijos tikslų bei pritapti lanksčiame, energingame ir dideliame Delamode Baltics kolektyve, jeigu turi aistrą susidoroti su sunkiausiais sunkumais ir pasiūlyti geriausius sprendimus bet kuriai situacijai, jeigu visada ieškai ir nepasiduodi bei jauti pašaukimą dirbti su žmonėmis ir juos motyvuoti.

TAVO KOMPETENCIJOS:
  • Norėdamas vystyti muitinės tarpininko paslaugą turi puikiai išmanyti muitinės tarpininkų veiklą reglamentuojančius teisės aktus bei turėti galiojantį muitinės tarpininko atstovo pažymėjimą.
  • Vadovaujamo darbo patirtis yra svarbi. Jeigu manai, kad susitvarkysi be jos, laukiame argumentų.
  • Puikiai supranti, kad lietuvių ir rusų kalbos yra būtinos, jas naudosi kasdien spręsdamas įvairias darbines situacijas. Kitų kalbų mokėjimas palengvintų darbą ir būtų didelis privalumas.

Sudominome?

Aplikuok atsakydamas į šį skelbimą (tai gali būti CV arba motyvacinis laiškas su įvardintais, tavo nuomone, aukščiausiais darbiniais pasiekimais bei, žinoma, kontaktais, kad galėtume susisiekti) arba skambink tel. , aptarsime galimybes, abejones, sąlygas... Konfidencialumą garantuojame.
UAB "Delamode Baltics"

UAB "Delamode Baltics"

“Delamode Baltics” – viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, kurie padeda sukurti pridėtinę vertę klientų logistikos ir tiekimo grandinei.
Informacija apie UAB "Delamode Baltics"
1905 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
195
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1197 €
25% uždirba 1197-1696 €
25% uždirba 1696-2278 €
25% uždirba nuo 2278 €
Vadovas: Justas Veršnickas

Similar job ads: