Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Šviesos ranka“
More about company »

Mūrininkas

1500–1800 Eur
Užsienis: Švedija - UAB „Šviesos ranka“

Darbo pobūdis

Bolkelių, plytų, sienų mūrijimas.

Reikalavimai

Noras dirbti
Kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas
Darbo patirtis mūrijimo srityje

Mes jums siūlome

Darbdavys – pasirūpins ir sutvarkys visus reikalingus
dokumentus legaliam darbui
Ilgalaikis kontraktas su socialinėmis garantijomis
Jums suteiks darbo drabužius, apgyvendinimą netoli
darbo vietos
Jums suteiks transportą į/iš darbo.

Atlyginimas

1500–1800 Eur atskaičius mokesčius

Statybos remonto darbai :stogų dangos įrengimas, namų, butų vidaus apdaila, lauko apdaila, individualių ir gyvenamųjų namų statyba. Suvirinimo darbai: metalo konstrukcijų, laivo detalių suvirinimas, ir kiti suvirinimo darbai.