Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Naftos geologijos ir gręžinių priežiūros poskyrio vyresnysis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Lietuvos geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos

Darbo pobūdis

  • Giluminių tyrimų skyriaus Naftos geologijos ir gręžinių priežiūros poskyrio vyresnysis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 11
  • Vyresniojo specialisto pareigybė reikalinga vykdyti funkcijas, susijusias su angliavandenilių išteklių tyrimo reguliavimu ir priežiūra, naftos ir sūrymų gavybos duomenų apskaita ir teikimu, seisminių stebėjimų ir seisminės žvalgybos duomenų valdymu.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • nagrinėja ir vertina ūkio subjektų veiklos, susijusios su angliavandenilių išteklių tyrimu seisminės žvalgybos metodais dokumentus (projektus, ataskaitas, tyrimų rezultatus, kitus pateiktus duomenis ir informaciją);
  • nagrinėja asmenų prašymus ir skundus, institucijų ir įstaigų raštus;
  • prižiūri, kaip angliavandenilių išteklius tiriantys ir (ar) naudojantys ūkio subjektai laikosi teisės aktų reikalavimų dėl informacijos ir dokumentų pateikimo Lietuvos geologijos tarnybai prie Aplinkos ministerijos;
  • kaupia ir tvarko ūkio subjektų Lietuvos geologijos tarnybai prie Aplinkos ministerijos teikiamus naftos ir sūrymų gavybos duomenis; vykdo naftos ir sūrymų gavybos duomenų apskaitą, rengia ir teikia duomenis ir informaciją kompetentingoms valstybės institucijoms;
  • vykdo Valstybinės geologijos informacijos sistemos ir Žemės gelmių registro Angliavandenilių išteklių posistemyje pateiktų naftos gavybos duomenų tvarkymą ir (ar) priežiūrą;
  • vykdo ūkio subjektų konsultavimą savo kompetencijos srityje;
  • sistemina, apdoroja, valdo ir teikia seisminės žvalgybos ir seisminių stebėjimų duomenis, apibendrina seisminių stebėjimų rezultatus;
  • vykdo valstybinių geologinių tyrimų programų projektus pagal šiame pareigybės aprašyme nurodytą kompetenciją, rengia projektų dokumentaciją ir seismologinius biuletenius;
  • vykdo kitus Poskyrio vedėjo nenuolatinio pobūdžio pavedimus Poskyrio kompetencijos klausimais;

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą Fizinių mokslų studijų srities geologijos ar geofizikos krypties išsilavinimą (bakalauro kvalifikacinį laipsnį);
  • išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus ir kitus teisės aktus, reguliuojančius viešąjį administravimą, žemės gelmių tyrimą ir naudojimą ir informacijos apie angliavandenilių išteklius naudojimą;
  • išmanyti raštvedybos ir kalbos kultūros taisykles;
  • mokėti dirbti kompiuteriu: MS Word arba Open Office, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer programiniais paketais.
CVB client

Lietuvos geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos

daugiau info vtd.lt